Start programu lokalnego

Szanowni Państwo,

Zarząd Spółdzielni zawiadamia, że w dniu 5 września 2011r. (poniedziałek) o godz. 1800  w ramach telewizji kablowej uruchamia dodatkowy kanał – program lokalny, na którym  emitować  będzie  filmy z  najważniejszych  imprez i wydarzeń społecznych, gospodarczych, kulturalnych i sportowych z  naszego miasta  i regionu, a także materiały archiwalne. W programie tym znajdzie się również retransmisja obrad sesji Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu, zgodnie z wnioskiem zgłoszonym na części Walnego Zgromadzenia Spółdzielni przez członków z Os. S. Batorego i ul. Wypoczynkowej w Nowym Tomyślu.

W  programie lokalnym zamierzamy prezentować  filmy przygotowane przez wydziały promocji Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, instytucje kulturalne, szkoły, organizacje społeczne, a także przez naszych mieszkańców.

Nasza inicjatywa uruchomienia programu lokalnego została przychylnie przyjęta przez Burmistrza Nowego Tomyśla i Starostę Nowotomyskiego, którzy zadeklarowali pomoc przy jego tworzeniu poprzez zachęcanie dyrektorów instytucji społecznych, kulturalnych i szkół do współpracy w tym zakresie.

Program jest nadawany cyfrowo jak i analogowo na kanale S20 (318 MHz).

Filmy nadawane będą bezpłatnie, w przesłanej wersji. Za treść i jakość materiału odpowiedzialność ponoszą osoby, które  dany  materiał przedłożyły do emisji. 

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo odmowy emisji dostarczonego materiału, bez podania przyczyny.

Filmy o treści reklamowej lub wyborczej będą mogły być emitowane odpłatnie.

Emisja programu lokalnego będzie odbywać się w poniedziałki od godz. 18.00, a następnie powtórzona w środy od godz. 9.00.

Program lokalny będzie również dostępny na stronie internetowej Spółdzielni.

Informacje szczegółowe dotyczące wymagań technicznych nagrań oraz odbioru programu lokalnego można uzyskać w Dziale Telewizji Kablowej.


Nowy Tomyśl, dn. 26.08.2011r.

Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej
w Nowym Tomyślu